להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

קודן לדלת כניסה

קודן דלת כניסהקודן לדלת כניסה מתקדם והתקנה באופק מערכות מיגון ואבטחה. חברתנו אופק מערכות מיגון ואבטחה מתמחה בפתרונות בטיחות. קודן לדלת כניסה הוא בין מערכות המיגון הבטוחות ביותר לבית או לבית העסק שלכם. אנו מציעים קודן לדלת כניסה במחירים נוחים ושירותי התקנה משתלמים

מה זה קודן לדלת כניסה ?

קודן לדלת כניסה מתפקד כחלק ממערכות מיגון ואבטחה לבתים, עסקים או מבנים ציבוריים. כמו כן הוא יכול לשמש כאמצעי הגנה בודד בכניסות לבנייני מגורים. זה הוא פיתרון אבטחה בטוח ומהווה הגנה פשוטה. קודן לדלת כניסה עובד על מערכת מפתח חשמלית ומאפשר כניסה על ידי הקשת קוד הידוע רק לבעלי הקוד. על ידי הקשת הקוד נפתחת הדלת בהתאמה למערכת הנעילה החשמלית ומאפשרת כניסה ויציאה של דיירים או עובדים.

מתי צריך קודן לדלת כניסה ?

קודן לדלת כניסה מהווה גם פיתרון בטיחותי מעולה וגם חוסך את ההוצאות הרבות שבשכפול מפתחות לעובדים רבים בבית העסק. קודן לדלת כניסה ימנע כניסה של אנשים שאינם רצויים לבית או לבית העסק שלכם. כך תוכלו לנקוט באמצעי מיגון מתקדמים שישמרו על נוחיותכם ועל שגרת יום נוחה יותר. כמו כן תוכלו לחסוך לעצמכם זמן והוצאות מרובות בשימוש באינטרקום שאותו תצטרכו לתפעל רוב הזמן, או שכפול מפתחות והתעסקות באיבוד מפתחות.

סוגים שונים של קודנים לדלת כניסה

אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה תוכלו למצוא קודן לדלת כניסה מכל הסוגים. החל מהסוג הפשוט ביותר של קודן לדלת כניסה מפלסטיק ועד לקודנים מתקדמים מסוגים אנטי וונדאלים ועוד. אנו ממליצים על קודן לדלת כניסה בעל לוח מקשים מואר, העשוי ממתכת. אנו ממליצים על קודן לדלת כניסה העשוי ממתכת ועמיד בתנאי הלחות הקשים של ארץ ישראל. כך תימנעו מנזקי גשמים וקורוזיה למערכת החשמלית של הקודם ותמנעו מעצמכם עוגמת נפש מיותרת.

התקנת קודן לדלת כניסה

בחברתנו אופק מערכות מיגון ואבטחה עוסקים במכירה והתקנה של קודן לדלת כניסה. התייעצו עם אנשי המקצוע שלנו ובחרו את הקודן המתאים עבורכם ואנו נשמח להציע לכם מחיר חסר תחרות הכולל התקנה עד לבית הלקוח או בית העסק שלכם.

התקשרו אלינו עוד היום – התרשמו מסוגים שונים של קודן  לדלת כניסה! אנו נשמח להציע לכם מחיר חסר תחרות הכולל התקנה עד לבית הלקוח או בית העסק שלכם.

עוד שירותים שברשותנו: מצלמת כיפה
עוד שירותים שברשותנו: אינטרקום טלויזיה