להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
מאמרים

מתקין מצלמות אבטחה

מתקין מצלמות אבטחהיש לכם מצלמות אבטחה? דאגו שיהיה מתקין מוצלח! כל מי שרוצה להנות מן היתרונות הגדולים של מצלמות אבטחה ולהרויח שקט ובטחון נפשי, צריך לדאוג למישהו טוב שיהיה מתקין מצלמות אבטחה. לא די לקנות מצלמה טובה צריך גם להתקין אותה נכון. בכתבה שלפנינו נסביר את הסיבה.

תפקידו של מתקין מצלמות אבטחה

מתקין מצלמות אבטחה בוחר את המיקום המדויק בו תוצב המצלמה ומבצע את פעולות החיבור. יש צורך בידע מוקדם כדי לעשות זאת בצורה מדויקת. הכרות מעמיקה עם סוגי המצלמות השונים, מידע אודות הטכנולוגיה המתקדמת – כל אלו חשוב שיהיה בידי מתקין מצלמות אבטחה מיומן.

איך בוחרים מתקין מצלמות אבטחה מקצועי?

· אחריות – מבקשים תעודת אחריות על המצלמה לפני שמתקינים אותה. מצלמה שיש לה אחריות אפשר לחזור במקרה של נזק או תקלה במהלך השימוש.

· אמינות מתקין מצלמות אבטחה יכול להתקין את כל סוגי המצלמות, אבל חשוב לוודא שהוא משתמש במצלמה איכותית בלבד. בחירת מותגים מוכרים בשוק המצלמות, עם העדפה של השמות הטובים שבהם יבטיחו כי המצלמות באמת טובות ויש להם גב מאחוריהם.

· דוגמא – במהלך העבודה של מתקין מצלמות אבטחה חשוב לבקש מן המתקין הסבר על דרך העבודה. שהוא ידגים לנו במדויק איך מבצעת המצלמה את עבודתה ואיך היא מצלמת את הסביבה. כל זה כדי שנבין את דרך הפעולה ונוכל להסתדר עם המשימה גם כשהמתקין כבר עזב את הזירה...

· ציוד מתקדם – חשוב לוודא כי מתקין מצלמות אבטחה משתמש עם הציוד המתקדם ביותר, הוא יודע איך לעשות את העבודה ומכיר את עולם מצלמות האבטחה הכר היטב.

מתקין מצלמות אבטחה של חברת אופק מערכות

חברתנו אופק מערכות מתקינה מצלמות אבטחה למגוון גדול של מטרות. אנחנו מגיעים אל בית הלקוח ומתקינים אצלו את המצלמה המתאימה למטרה הספציפית שלו. לאחר בחינת הנתונים בשטח והבנת הצורך הדרוש, אנחנו מביאים את אנשי המקצוע המקצועיים שלנו כדי לבצע את ההתקנה הסופית. המצלמה תהיה ניצבת במקום הנכון ביותר מבחינת המיקום כדי לקלוט את הרדיוס הכי רחב של תמונות, היא תהיה גלויה או נסתרת בהתאם לבחירה של הלקוח. המומחיות הגדולה שלנו מאפשרת לנו להתקין את מצלמות האבטחה במקומות הכי יצירתיים שאפשר. מי שבוחר להציב מצלמה נסתרת לצורך מעקב יוכל לעשות זאת במקומות שאף אחד לא יעלה על הדעת. בעזרת חיבור עם נקודות רשת אל מרכזיה טלפונית, יוכל הלקוח לקבל מידע בזמן אמת און-ליין ולהיות בקונטרול כל הזמן.

כי חשוב לעשות התקנת מצלמות אבטחה במקום טוב! זה מה שתמצאו אצל אופק מערכות!

קראו עוד: אינטרקום לבית
קראו עוד: תיקון אינטרקום

חזרה למאמרים