להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרותמצלמות נסתרות, למען השקט הנפשי שלך!

מצלמות נסתרות, הן כלי יעיל לביטחון ושמירה. הן מותקנות במגוון מתחמים, ונועדות לצורך שמירה על רכוש וביטחון המקום, והשוהים בו. ישנם מגוון סוגים של מצלמות נסתרות, ויש להשתמש בכל סוג, בהתאם לצורך ולמטרת ההתקנה.

מצלמות נסתרות - סוג בולט של מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מתחלקות ל2 סוגים דומיננטיים שמתבססים על אופן ומקום התקנתם: מצלמות אבטחה גלויות ומצלמות אבטחה סמויות. כאשר, כל תחום מכיל בתוכו, מבחר סוגי מצלמות, באיכויות שונות. כל סוג משמש לשם מטרות ספציפיות, ולכן לפני שמתקינים את המצלמה, כדאי לדעת, איזה סוג מצלמה, יממש את מטרות התקנתה, באופן הטוב ביותר. כלומר, במידה ויש מקום שדורש מצלמת אבטחה גלויה, לשם מימוש המטרות, יש לבחור מצלמת אבטחה רלוונטית, בדגם הרצוי לך, ולהתקין אותה במקום גלוי ובולט לעין. לעומת זאת, במידה  ומטרות התקנת המצלמה, דורשות מצלמת אבטחה נסתרת, יש צורך לתקין את המצלמה, במקום שלא נראה לעין.

תפקידה של מצלמה נסתרת

בניגוד למצלמה גלויה, שתפקידה לספק גורם מרתיע, בשמירה על ביטחון המקום, מצלמות נסתרות, כשמן כן הן, מיועדות בעיקר לשם מעקב כלשהו. כלומר, במידה ויש צורך כלשהו, לעקוב אחרי אדם, שאתם לא סומכים עליו במידה מספקת, ורוצים לבחון את מעשיו, מבלי שהוא ידע על כך, מצלמה נסתרת היא הדבר האידיאלי למימוש מטרה זאת. אדם שלא יודע שמותקנות במקום שהוא שוהה בו מצלמות אבטחה, ינהג באופן טבעי שהוא רגיל לנהוג בו, מבלי לחשוש. כך שתוכלו לעקוב אחריו, ולוודא שהוא נוהג כשורה או במידה והוא לא נוהג כשורה, תוכלו להתלונן, להגיש תלונה, ולהתבסס על שידור הסיטואציה במצלמה כהוכחה חד משמעית. מצלמות נסתרות מיועדות בעיקר למעקב אחרי מטפילם בקשישים, או מטפלים של פעוטות ותינוקות רכים, בכדי לאפשר את השליטה המלאה במעשיהם, ולמנוע מצבים של התעללות כלשהי מצד המטפל, מבלי שזה הובא לידיעתכם.

סוגי מצלמות נסתרות

קיימות מגוון סוגי מצלמות נסתרות. מצלמות נסתרות הן בדרך כלל קטנות, וניתן להחביא אותם בכל מקום לא נראה לעין כגון: עציץ, גלאי עשן, פתחי אוורור ועוד. ישנן מצלמות שניתן לשלוט בהן מרחוק, וישנן מצלמות בעלות חיבור ישיר, למכשיר הסמרטפון או לאינטרנט במחשב האישי שלך, והן מספקות את היכולת לעקוב אחרי מתמחם בו הן מותקנות, בכל שעות היממה. כמו כן, ישנן מצלמות שניתן לצפות בהן, מלבד בשידור החי, גם בהקלטות קודמות של עד כמה חודשים.

במי כדאי לבחור בהתקנת מצלמות נסתרות?

כאשר אנו בוחרים להתקין מצלמה נסתרת, בכל מתחם שהוא, כדאי לבחור בחברה מקצועית, אשר תספק הן את המצלמה המתקדמת והאיכותית ביותר, והן את היכולת להתקין אותה, בכל מקום. במידה שמדובר במצלמה גלויה, כדאי לבחור חברה, שתדע לשלב את המצלמה באופן הרמוני במראה הבית. ובמידה ומדובר במצלמה נסתרת, כדאי לבחור בחברה שתדע כיצד להתקין את המצלמה, במצב שבו היא תהיה סמויה מהעין במידה מספקת.

אופק מערכות מיגון ואבטחה

חברת אופק מערכות מיגון ואבטחה, היא החברה הטובה ביותר בתחום התקנת מצלמות אבטחה. חברתנו תספק לך את השירות האדיב והיעיל ביותר, בבחירת המצלמה הרלוונטית לך, ובהתקנתה. אנו מומחים בתחום התקנת מצלמות נסתרות, ונשמח להעמיד לשירותך את מגוון המצלמות האיכותיות ביותר, אשר יספקו לך את התמונות הטובות ביותר, בהתאם לתנאי השטח במצלמות שלנו, תוכל לצפות בתוכן, מכל מקום בעולם ובכל זמן נתון. אנו מבטיחים להעניק לך את היחס המקצועי והראוי ביותר, בבחירת מצלמה נסתרת ובהתקנתה. לכן, במידה ואתה מעוניין במצלמה נסתרת איכותית ומתקדמת, אנו הכתובת עבורך.

להתקנת מצלמה נסתרת, באופן הראוי והמקצועי ביותר, צור איתנו קשר עוד היום, ולא תתחרט

עוד שירותים שברשותנו: מערכות אזעקה
עוד שירותים שברשותנו: מצלמות hd