להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגורהכל מתועד במעגל סגור אחד! מצלמות במעגל סגור נועדו להרתיע אנשים מביצוע מעשים לא ישרים. זה טוב במקומות עבודה עמוסים, וגם בחנויות ובמרכולים. מערכות במעגל סגור מאפשרות מעקב צמוד אחר הקורה בשטח עם קונטרול מלא.

יתרונות של מצלמות במעגל סגור

ברגע שקיים במקום מצלמות במעגל סגור והוא נמצא באופן פיזי וגלוי, זה עצמו כבר מרתיע אנשים. לקוחות לא מעיזים לגעת בדברים לא שלהם או לנסות לנגוע בחפץ זר, ברגע שהם יודעים שיש עיניים פקוחות שבוחנות כל הזמן מה שמתרחש כאן. גם גנבים פוטנציאליים ואנשים שנכנסו כדי לבצע פריצה, יחשבו פעמיים אם לעשות זאת במקום בו פועלות מצלמות במעגל סגור. יהיה עליהם לשקול היטב את כדאיות הפעולה, היות והם יזוהו על נקלה בעזרת המצלמות.

שכלול של מצלמות במעגל סגור

עם הזמן נעשו מצלמות במעגל סגור והשתכללו עוד יותר. כיום אפשר להקליט את הקולות הנשמעים ברקע בנוסף לשידור התמונות. זה חשוב כדי להבין טוב יותר מהלכים שונים, ונותן אינדיקציה נכונה לשחזור ארוע. הדבר מסייע למשל לגורמי משטרה לזהות את האנשים שהשתתפו בארוע פלילי או פשע ולשים את היד על הכתובת הנכונה. מעביד שמנסה לחקור תופעה מסוימת בחברה, למשל העלמות חומר מסוים, או ירידה בכמות הלקוחות, יוכל לעקוב היטב בעזרת מצלמות במעגל סגור על כל מה שנעשה בתחום פיקוחו. הוא יכול להקשיב לכל השיחות הנשמעות ברקע, ולהבין מי דיבר אל מי ומתי, הוא יראה בדיוק איך פועלים הלקוחות ומה עושים העובדים באותו הזמן. היתרון הגדול של כל אותם פעולות, שהמשקיף בכלל לא צריך להחשף ולא לשתף אחרים בממצאים שלו. את השידור הוא מקבל הישר מתוך מצלמות במעגל סגור ויכול לעשות עם המידע כטוב בליבו. להגיש אותם בתור עדות מפלילה או להתעלם ולהחליט שלא לטפל בפרשה. כל האפשרויות פתוחות לפניו, לאחר שהמידע שנחשף היה אישי בלבד.

מצלמות במעגל סגור אצל אופק מערכות

חברת אופק מערכות מספקת מצלמות אבטחה מסוג מצלמות במעגל סגור למגוון גדול של לקוחות. כאן תמצאו את כל סוגי המצלמות שיבטיחו לכם את השקט החשוב עם תחושת שליטה ובטחון. למה דווקא אופק מערכות?

  • כי רכשנו ידע רחב בתחום.
  • כי ברשותנו מבחר מצלמות במעגל סגור במגוון עצום.
  • כי כאן מקבלים הדרכה והכוונה לאורך כל השימוש.
  • כי יש לנו אחריות מלאה על מצלמות במעגל סגור שאנחנו משווקים.
  • כי הנסיון שלנו הפכו אותנו למומחים מספר אחד.

ואם כל זה עדיין לא מספיק, עליכם לבוא לראות! אצלנו תגלו עולם של מצלמות במעגל סגור לרווחת חייכם הפרטיים וחיי המסחר! אז אם אתם מחפשים מצלמות במעגל סגור? צרו איתנו קשר!

עוד שירותים שברשותנו: מצלמות ip
עוד שירותים שברשותנו: מערכת כריזה