להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

מצלמה אלחוטית

מצלמה אלחוטיתמצלמה  אלחוטית- כל הנוחות שבעולם!

כיום ידוע, שהתקנת מצלמת אבטחה, בבית או בעסק, מהווה פתרון טוב להגנה ולשמירה. בעבר, לא היו סוגי מצלמות רבים, והיה ניתן למצוא בעיקר מצלמות קוויות, מורכבות יותר להתקנה ופחות אסטטיות, אך כיום, ניתן למצוא מגוון מצלמות אלחוטיות, שמבצעות את העבודה באופן לא פחות טוב, ובנוחות רבה יותר.

מהי מצלמה אלחוטית?

מצלמה אלחוטית, היא מצלמה קטנה וקומפקטית. היא ניידת ויכולה להתמקם בכל פעם במקום שונה. בניגוד למצלמה קווית, שכאשר יש צורך לשנות את מיקומה, נתקלים בקושי טכני מהותי, המצלמה האלחוטית היא קלה להעברה ממקום למקום. מצלמה אלחוטית, היא בעלת יכולות חיבור, למחשב האישי שלך, למכשיר המסרטפון ועוד. היא יכולה להיות מתוקנת באופן חיצוני  וגלוי לשם סיפוק הרתעה, או באופן נסתר, לשם מעקב אחרי כל אדם שאתה לא מעוניין שהוא ידע שהוא מצולם על ידי מצלמה.

 היתרונות במצלמת אבטחה אלחוטית

היתרונות הבולטים במצלמת אבטחה אלחוטית הם, הקלות שבה ניתן להתקין אותה, האפשרות להתקין אותה בכל מקום ולשנות את מיקומה בכל זמן נתון. כמו כן, המצלמה האלחוטית קלה להפעלה, היא בעלת רזולוציית תמונה טובה ואיכותית,והיא בעלת יכולת צילום רחב היקף. מצלמה אלחוטית, היא מצלמה שמשתכללת מפעם לפעם, בעקבות התקדמות הטכנולוגיה. וכל שנה כמעט, ניתן להשיג מצלמות חדישות ומשוכללות יותר, הנכללות תחת קטגורית תחום המצלמות האלחוטיות. מצלמות אלחוטיות ניתנות להתקנה באופן אסטטי, בין אם הוא גלוי ובין אם הוא נסתר. לשם התקנה המצלמה האלחוטית הרלוונטית לך, ולמקום שבו אתה מעוניין להתקין אותה, יש לפנות אל חברה מקצועית ואמינה, שתספק לך את המצלמה האיכותית ביותר, שתענה באופן הטוב ביותר על צרכיך.

רכישת מצלמה אלחוטית אצל אופק מערכות 

אם אתם מחפשים את החברה המקצועית ביותר, בתחום התקנת המצלמות האלחוטיות, הגעתם למקום הנכון. החברה בבעלותו של מאיר פרחי עוסקת בתחום מצלמות אבטחה והתקשורת למעלה מ - 10 שנים.  חברתנו תשמח לעמוד לשרותך ולהעניק לך את השרות הטוב ביותר בתחומי בחירת והתקנת המצלמה האלחוטית שתענה על צרכיך באופן הטוב והנכון ביותר. אנו מנוסים בהתקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. אנו נעמוד לשרותך מתחילת תהליך התקנת המצלמה ועד סופו. ונשמח לעמוד לשרותך במקרה הצורך, אם תתעורר בעיה או בכל פנייה שהיא, גם לאחר סיום תהליך ההתקנה. אנו זמינים לכל בעיה ,בכל שעה.

צרו קשר עוד היום, ואנו נשמח להעניק לכם את השירות האדיב, המקצועי והמסור ביותר, לכל פנייה באשר היא, בכל זמן נתון. צרו קשר עוד היום.

עוד שירותים שברשותנו: מערכות אזעקה
עוד שירותים שברשותנו: מצלמות ip