להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
מאמרים

אינטרקום לבית

אינטרקום לביתאינטרקום לבית הוא מערכת פנימית שמזהה את הנכנסים לבית פנימה. באמצעות המערכת ניתן להחליט אם לאפשר לגורם חיצוני להכנס או להשאיר את הדלת נעולה. חברת אופק מערכות מתמחה בהתקנת מערכות אינטרקום לבית, ועושה זאת בהצלחה כבר מעל עשר שנים. אינטרקום הוא מערכת המופעלת במעגל סגור ומזהה את האנשים שמגיעים אל הבית. יש מערכות שמאפשרות צילום האוביקט וזיהוי ממשי, ויש שרק מאפשרות זיהוי על פי קול. לאחר ביצוע הזיהוי ניתן להחליט אם לאפשר לגורם להכנס או לא, וכך לשלוט באופן ממשי  על כל מי שנכנס לשטח האישי. 

סוגים של אינטרקום לבית

בעבר היו מערכות האינטרקום מאפשרות אך ורק זיהוי ופתיחת הדלת באמצעות צלצול, היום המערכות משוכללות עוד יותר וניתן להתחבר דרך מכשיר הטלפון. כאשר האינטרקום מצלצל ומאן דהו מתדפק על הדלת, מצלצל הטלפון בבית (או במשרד) ואפשר לענות דרך הקו הרגיל. לאחר זיהוי המדבר כשרוצים לאפשר לו להכנס לוחצים על מקש במכשיר הטלפון והדלת נפתחת מיד. מערכות משוכללות נוספות מצוידות במצלמה אינפרא אדום זאת בכדי לאפשר ראייה גם בשעות החשיכה וזיהוי האוביקט כשחשוך לחלוטין. סוג נוסף של מערכת אינטרקום לבית שמה את הדגש על העיצוב החיצוני. מדובר במערכת שמשתלבת יפה עם העיצוב בכניסה ותורמת בהחלט לעיצוב הכללי.

אינטרקום לבית עם פרקטיות

חברת אופק מערכות מתקינה מערכות אינטרקום לכל סוגי המבנים. אנחנו מתמחים במערכות אינטרקום מתקדמים ורותמים את הקדמה והטכנולוגיה לרווחת הלקוחות המגוונים. כך אנחנו מתקינים מערכות נוחות לשימוש הן למשרד והן לבית, כולן מבטיחות שמירה מוחלטת על הרכוש וגם על תושבי המקום. חברתנו שמה דגש על פרקטיות של שימוש ועל אמצעים נוחים לתפעול. כך תוכלו למצוא בין מוצרנו אינטרקום לבית עם חיבור לטלפון ועם יכולת זיהוי מרחוק. כל זה בכדי להקל על השימוש ועל אופן פתיחת הדלת. ניתן לתקשר עם הגורם שנמצא בחוץ וגם לראות אותו במעגל סגור. כל זה כדי שיהיה לכם נוח וגם נעים.

אינטרקום אצל חברת אופק מערכות

חברתנו מספקת אינטרקום לבית לכל מטרה, ומאפשרת חיים רגועים יותר. כל סוגי האינטרקום שלנו הם באחריות מלאה ועם ליווי צמוד לאורך כל הדרך. כל זה בכדי לתת ללקוחותינו מענה צמוד במהלך השימוש עם המערכת ובכדי שיוכלו להפיק ממנו את מירב התועלת. מבט קצר על הנסיון אותו צברנו בשנים האחרונות מגלה כי יש לנו את הידע והנסיון הדרושים בתחום. מאחורינו מאות פרויקטים מוצלחים של התקנת מערכות אבטחה בדמות אינטרקום לבית ומערכות אזעקה. כך הענקנו לבתי עסקים וגם לבתים פרטיים את תחושת הבטחון המלאה, כאשר לקוחותינו מרגישים תחושת שליטה על המצב והרגשה משופרת ורגועה.

אתם מוזמנים להנות ממגוון היתרונות הרחב! התקשרו לקבל הצעה עכשיו!

קראו עוד: מתקין מצלמות אבטחה
קראו עוד: התקנת קודן

חזרה למאמרים