להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

אזעקה אלחוטית

אזעקה אלחוטיתלנצל את הטכנולוגיה לשמירה מרבית! אזעקה אלחוטית מאפשרת לנצל טוב יותר את כל האפשרויות הגלומות במערכות אזעקה. ניתן לחבר מספר מוקדים גדול יותר, ולהפעיל אותו אף ממרחק. במאמר שלפנינו נגדיר מהו אזעקה אלחוטית, איך מתקינים אותו ואיזו חברה מנוסה בתחום זה.

מה היה לפני אזעקה אלחוטית?

עד לפני זמן קצר היתה מערכת אזעקה מחוברת אל רשת קווית. כשרצו לחבר קצוות שונים בבית אל המערכת המרכזית, היה צורך לעשות זאת בעזרת כבלים בלבד. אפשרות זו אינה נוחה וקלה, לא בכל מקום יש אפשרות להתקין מערכת קוית מבוססת. זאת ועוד, הדבר יצר סרבול ותוספת עבודה של טכנאים. הצורך לחבר את המוקדים אל רשת מרכזית אחת, גרם לסיבוך ולתקלות לא מעט.

טוב יותר עם אזעקה אלחוטית

 הפתרון נמצא אם כן בדמות אזעקה אלחוטית. חסל סדר חיבורים וחוטים, עם בלגן מיותר, מעתה כל המוקדים מחוברים אל המרכזיה הראשית בעזרת רשת אלחוטית פשוטה. רשת אלחוטית נחשבת בנוסף גם לרשת אסתטית, היות ואין לה כבלים גלויים לעין. המערכת מחוברת בבית או במשרד אך לא פוגמת בעיצוב או בגימור הסופי. חשוב להוסיף כי טוב יותר להזמין מומחה לאזעקות כדי להתקין את המערכת בצורה נכונה, כדי למנוע אזעקות שוא שעלולים לשבש את שלוות החיים לכל אחד.

יתרונות של אזעקה אלחוטית

לאזעקה אלחוטית יתרונות רבים, הנה כמה מהם:

  • נוחות התקנה – התקנה של אזעקה אלחוטית היא הרבה יותר מהירה וקלה. אין צורך לחבר חוטים מסובכים שיכולים להתקע ולהקרע.
  • עדכון בו זמני – החיבור אל אזעקה אלחוטית מאפשר קבלת מידע בזמן אמת אל קוי טלפון שנבחרו מראש. כך שהמערכת יכולה להתריע על פריצה או חדירה שזוהתה גם למי שלא נמצא במקום. במקביל, ישנם מערכות אזעקה שישלחו הודעות SMS על שינויים במערכת, למי שמעוניין בצורה כזו.
  • ללא תשתית – התקנת מערכת אזעקה אלחוטית לא דורשת תשתית מראש. ניתן לחבר אותה לכל מקום בבית או במשרד.

אזעקה אלחוטית של אופק מערכות

כדי להתקין אזעקה אלחוטית ולהנות מכל היתרונות שלה, יש לפנות אל חברה מקצועית שיש לה נסיון וותק בתחום של מערכות אזעקה. לחברת אופק מערכות מיגון ואבטחה יכולת התאמה של אזעקה אלחוטית לכל סוג של מבנה, עם פתרונות חיבור למספר מוקדים בו זמנית. אנחנו נותנים ללקוחות שלנו את כל הידע והשרות על מנת שהם יהנו משקט נפשי. יש לנו מגוון גדול של אפשרויות לכל צורך שמתעורר. אם זה בתי עסק, או בתים פרטיים, משרדים, מחסנים, חנויות וכל טריטוריה שהיא. למעשה, כל מי שמעוניין להתקין מערכת אזעקה אלחוטית מוזמן לעשות זאת אצלנו. אנחנו זמינים לשמוע אתכם עכשיו!

עוד שירותים שברשותנו: מערכת כריזה
עוד שירותים שברשותנו: מצלמת כיפה