להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
מאמרים

5 טיפים למיגון עסקים

בן אם פתחתם עסק חדש ובין אם אתם הבעלים של עסק קיים, עד כמה שתנהלו את העסק היטב, תמיד יהיה מעורב גורם סיכון, אשר עם התקיימו עשוי לפגוע בפעילותו השוטפת של העסק. לכן כדי להימנע מכך עד כמה שניתן, ריכזנו עבורכם 5 טיפים מועילים למיגון עסקים.

בשנים האחרונות נוכחנו לגלות כי שריפות יכולות להתלקח באופן מפתיע וללא התראה מוקדמת. וכשם שהן מתרחשות בחוץ, בטבע הפתוח, הן גם יכולות להתרחש בפנים העסק ולכך יש להיות מוכנים במידה מרבית. למרבה המזל, כיום ישנן מערכות כיבוי וגילוי אש מסוגים שונים, ביניהן מערכות ספרינקלרים מתקדמות לעסקים. מערכות אלו מספקות מענה מידי ומהיר, כך שאינכם תלויים במידת זמינותם של לוחמי האש והן מותאמות באופן אישי לבניין, גודלו ולצרכיו של העסק.

מצלמות אבטחה

מלבד מערכות ספרינקלרים מתקדמות לעסקים אשר מספקות מענה במקרה של שריפה, עליכם להיות מוגנים גם בפני מקרים של פריצה וגניבה. לשם כך מומלץ ורצוי להתקין בעסק מצלמות אבטחה. שימוש במערכות אבטחה יספק שקט נפשי סביב השעון. בעזרת מצלמות אבטחה ניתן לשמור על בטיחותם של העובדים והלקוחות בעסק, קל וחומר על רכוש, ציוד או מידע עסקי.

מערכות אזעקה

הסיבה שמערכות אזעקה הן אביזר מיגון חשוב היא בשל יכולת ההתרעה שלהן. ישנם סוגים שונים של מערכות אזעקה ולהן חיישנים, בעזרתם הן יכולות לאתר תנועות חשודות ולהרתיע אורחים בלתי קרויים. כיום ישנן מערכות מתקדמות אשר מדווחות לבעלי העסק על פעילות חריגה וחשודה גם מרחוק ואף מאפשרות למנוע פריצות וגניבות בדרכים רבות ומגוונות.

מערכות גיבוי ואבטחת מידע

בעולם המודרני עסקים רבים עושים שימוש רב במערכות מחשוב ותקשורת ומידע רב נמצא על גבי מחשבים. מלבד המידע העסקי הרגיש שהופך להיות נגיש יותר, כל תקלה במערכות המחשב עשויה לפגוע בפעילותו השוטפת של העסק ולהוביל להפסדים. אי לכך חשוב למגן את מערכות המחשוב ולדאוג לאבטחה וגיבוי. בדרך זו ניתן להבטיח כי בכל מקרה שלא יקרה תתאפשר התאוששות קלה וחזרה מהירה לשגרה.

ביטוח

מלבד כל הפעולות בהן ניתן לנקוט כדי להימנע מפגיעה בעסק, יש גם לדאוג כי העסק יהיה מוגן גם לאחר מעשה. בסופו של יום, לעיתים גם המערכות המתקדמות ביותר עשויות שלא למנוע אירועים כאלו ואחרים. כאן נכנס הביטוח לתמונה כאשר מומלץ לדאוג לביטוח מקיף אשר יסייע להתמודד עם בעיות, אתגרים ומכשולים על הצד הטוב ביותר.

 

חזרה למאמרים