להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
מאמרים

תשתיות תקשורת לתחזוקת מצלמות האבטחה

החשיבות בתשתיות תקשורת טובות לתחזוקת מצלמות האבטחה

כיצד יכולה תשתית תקשורת איכותית לסייע לתחזוקה של מצלמות אבטחה לעסק?

מתעניינים ברכישת מצלמות אבטחה לעסק? קודם כל מדובר בצעד חכם. התקנת מצלמות אבטחה תסייע לכם למנוע פריצות, גניבות וואנדליזם ובמידה והתרחש אירוע כזה, תוכלו להשתמש בחומר המוקלט כדי לאתר את מבצעי העבירה. כיום, גובר הביקוש לשימוש במצלמות אבטחה מתקדמות, המאפשרות לכל בעל עסק לצפות במתרחש במקום העבודה, גם מרחוק ולאורך כל שעות היממה.

מה היתרונות במצלמות אבטחה מסוג זה?

מצלמות האבטחה המתקדמות מחליפות את המצלמות האנלוגיות, ומבטלות את הצורך בהעברת חוטים היוצרים מראה מסורבל וגם יכולים להוות מפגע בטיחותי. כיום ישנן מצלמות אלחוטיות, מצלמות ip ומצלמות hd, המחוברות לרשת האינטרנט ומקנות לבעל העסק שליטה מלאה על המתחם בו מותקנות המצלמות.

באופן זה, גם לאחר שעות העבודה או כאשר אינך נמצא בעסק, יש לך אפשרות להתחבר למצלמות ולעקוב אחרי המתרחש. תוכל לעשות זאת כאשר מתקבלת התראה על פריצה למתחם, וגם בנסיבות אחרות בהתאם לצורך.

הפיתוחים הטכנולוגיים הקיימים כיום מאפשרים לך להתחבר מכל מחשב או סמארטפון, באמצעות קוד סודי הידוע רק לך ולאנשים להם בחרת לתת הרשאה, כמו אגף הביטחון של העסק או עמדת השמירה. בנוסף, התמונות המתקבלות ממצלמות אלו הן באיכות גבוהה המאפשרת זיהוי ברור.

מה החשיבות של תשתיות תקשורת טובות למצלמות אלו?

כדי להשתמש בצורה יעילה במצלמות אבטחה מתקדמת, יש צורך בתשתיות תקשורת טובות. כבעל עסק, אתה וודאי מכיר את הצורך בתשתיות תקשורת כדי לחבר את כל המחשבים של העסק לשרת מרכזי, כדי לייעל את תהליכי העבודה ולאפשר תקשורת מאובטחת בתוך המשרד ועם גורמים חיצוניים. תשתית טובה תאפשר קיום של תקשורת רציפה, ללא הפרעות וללא פריצות אבטחה ואותו הדבר לגבי מצלמות האבטחה.

תשתיות טובות מאפשרות את חיבור המצלמות לרשת, כך שתוכל להיכנס מכל מחשב, גם מחוץ לעסק, ולצפות במידע. היכולת לתת הרשאה מוגבלת לאנשים בודדים בלבד לשידור המצלמות, מחייב קיום תשתיות טובות, לצד יכולת לחסום משתמשים אחרים כדי למנוע בעיות אבטחה. כמו כן, כאשר יש צורך ביותר ממצלמה אחת, תשתיות טובות משפיעות גם על הסנכרון בין המצלמות השונות.

בחלק מן המקומות אין צורך לשמור את המידע המצולם לתקופה ארוכה, אך יש עסקים המעוניינים בשמירת המידע לטווח ארוך ואז לא ניתן להסתפק בכונן מקומי ומוגבל בנפח האחסון. תשתית טובה תאפשר גם הקלטה, אחסון וגיבוי של המידע המצולם לאורך זמן. כאשר מדובר במערך מצלמות או במצלמות בודדות האוספות מידע רב, חשוב לוודא שהתשתיות מותאמות כדי שלא תהיה קריסה של המערכת או איבוד נתונים חשובים.

למרות שכל האמור לעיל נכתב ביחס לעסקים ומשרדים, מדובר ביתרונות שיכולים לסייע רבות גם לאבטחת בתים פרטיים. עם זאת, יש צורך להתייעץ עם גורם מקצועי ובעל ניסיון לפני שבוחרים את סוג המצלמות.

 

חזרה למאמרים