להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

קודן מתכתי

קודן מתכתימחפשים קודן לדלת? העדיפו קודן מתכתי! ניתן להתקין קודן לדלת במגוון רחב של אופציות. ישנם קודנים מפלסטיק, קודנים ממתכת, נגד חדירת מים, ועוד. במאמר שלפנינו נסביר מה הם היתרונות של קון מתכתי ולמה הוא משמש.

מהו קודן מתכתי?

קודן מתכתי מצטיין בעמידות חזקה בפני נזקים או פגעי מזג אויר. אפשר להזמין אותו עם לחצנים גדולים לנוחות השימוש ולמי שרוצה יש גם לחצים מוארים. לחצנים אלה מיועדים למקומות בהם שוררת אפילה, אם אין תאורה נוחה באזור הקודן, חשוב שהמקשים יהיו מוארים ויהיה אפשרות לזהות אותם בקלות.

יתרונות של קודן מתכתי

בעזרת קודן מתכתי ניתן לפתוח את הדלת בנוחות רבה, כך משתחררים מן התלות במפתח ואין צורך לחפש אחריו או לזכור להצטייד בו בכל יציאה. קודן מתכתי מאפשר לאנשים נוספים להכנס לבית על ידי קבלת רשות מבעל הבית ומסירת הקוד האישי. כך הוא יכול לתת להם לפתוח את הדלת גם כשהוא לא נמצא במקום ואין צורך לשלוח להם מפתח בדחיפות רבה.

סוגי קודנים

קודן לדלת מטרתו לשלוט על הנכנסים אל הבית ועל המתדפקים על פתחו. ניתן להכנס אך ורק באמצעות הקשה על גבי קוד שהוגדר מראש, וכך מונעים חדירה בלתי רצויה. השוק מציע מגוון גדול של קודנים לכל מיני מטרות. ישנם קודנים מפלסטיק שהם זולים יחסית, קודנים מוגנים נגד חדירת מים העומדים בהצלחה נגד פגעי מזג האויר, וקודן מתכתי שהוא עשוי מתכת ונחשב לסוג מעולה למי שמחפש משהו איכותי.

לאיפה מתאים קודן מתכתי ?

קודן מתכתי ניתן להתקין בכל מקום, הוא מתאים לבית הפרטי וניתן להשיג אותו בעיצובים תואמים לכניסה, כמו כן חשוב להתקין קודן מתכתי בכניסה אל משרד פרטי, או בנייני מגורים משותפים. כל זה כדי להגן על השטח האישי ולשמור על כניסת עוברים ושבים. קודן מתכתי מתקינים בחברת עופר מערכות אשר מספקת את המכשיר עם כל האופציות האפשריות.

למה כדי לרכוש קודן מתכתי דווקא אצל אופק מערכות?

  • אנחנו נתקין לכם קודן מתכתי באיכות מתקדמת.
  • צוות טכנאים יעמוד לשרותכם בכל עת בכל שאלה או תקלה.
  • אנחנו משתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ומתפתחים ללא הרף.
  • יש לנו נסיון רב שנים של שימוש במערכות אבטחה שימושיות ויעילות להפליא.

התקשרו להזמין עכשיו קודן מתכתי, והחיים שלכם יהיו הרבה יותר רגועים!

עוד שירותים שברשותנו: מצלמות hd
עוד שירותים שברשותנו: מצלמות אבטחה