להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

מצלמת כיפה

מצלמת כיפה

מצלמת כיפה היא פריט חשוב ונפוץ בתחום ציוד אבטחה. היא נחשבת כציוד אבטחה טכנולוגי מתקדם ומסייעת לשמירה על ביטחון הבית או העסק שלכם. אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה תיהנו ממחירים נוחים ומהתקנה מקצועית של מצלמת כיפה במאמר זה נדבר על כל מה שצריך לדעת על מצלמת כיפה.

מה היא מצלמת כיפה?

מצלמת כיפה היא מצלמה קטנה בצורת חצי עיגול המותקנת על התקרה בתוך הבית, או מחוץ לבית או בית העסק שלכם. מצלמת כיפה היא בין היעילות והנפוצות ביותר בין מצלמות האבטחה וזאת משום גודלה הקטן ויעילותה. למצלמת כיפה רזולוציה גבוהה, אפשרות צילום לילה  ופונקציות נוספות המסייעות לשמירה על ביטחונכם.

יתרונות מצלמת כיפה

בחברתנו אופק מערכות מיגון ואבטחה תוכלו לבחור מצלמת כיפה מסוגים שונים המתאימה לצרכים הבטיחותיים שלכם. היתרון הגדול ביותר של מצלמת כיפה הוא גודלה הקטן שכמעט בלתי ניתן לאבחנה או זיהוי. יתרון נוסף הוא צילום לילה ופונקצית זום גבוה המאפשר הגדלת תמונה למימדים שלא ניתן להגיע אליהן עם מצלמות אחרות. כמו כן תוכלו לצפות בשידורי המצלמה בכל מקום ובכל זמן בעולם. את מצלמת הכיפה ניתן להתקין באזורים אסטרטגיים שיהפכו להיות חלק מעיצוב הבית או העסק.

מצלמת כיפה כחלק מהעיצוב

רבים נמנעים מהתקנת מצלמות אבטחה מאחר והם חוששים לפגיעה בעיצוב הבית או בית העסק. מצלמת כיפה היא פתרון מושלם עבורכם, תוכלו לבחור מצלמת כיפה בצבעים שונים בעיקר לבן או שחור. צבעים אלו מתאימים לרוב העיצובים, בנוסף את מצלמת הכיפה ניתן להתקין באזורים אסטרטגיים שיהפכו להיות חלק מעיצוב הבית או העסק. בחירת מקום אסטרטגי כחלק מהעיצוב יאפשר הסוואה טובה למיקום מצלמת הכיפה, ויעלים את קיומה מעין רגילה.

התקנת מצלמת כיפה

באופק מערכות מיגון ואבטחה תוכלו לרכוש מצלמת כיפה במחירים נוחים הכוללים התקנה. אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה מתמחים בהתקנת מצלמות כיפה פנימיות או חיצוניות ומעניקים לכם את שירותי ההתקנה המקצועיים ביותר. תוכלו להתייעץ עם המתקינים שלנו לפני התקנת המצלמה על מיקום ההתקנה ולקבל מענה על כל השאלות שלכם.

מצלמת כיפה במחירים נוחים כוללים התקנה אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה – אבטחו את עצמכם והתקשרו אלינו עוד היום!

עוד שירותים שברשותנו: אזעקה אלחוטית
עוד שירותים שברשותנו: קודן לדלת כניסה