להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

מערכת כריזה

כולם שומעים שזה מקסים! מערכת כריזה היא חיבור של מספר רמקולים בו זמנית. באמצעות המערכת ניתן להעביר פקודות או הודעות בקול רם, ובעיקר במקומות הומי אדם. בכתבה שלפנינו נסביר באלו מקומות משתמשים עם מערכת כריזה ואיך בוחרים מערכת כזו.

מערכת כריזה

איכות ואפקטיביות
 
מערכת כריזה חייבת להיות איכותית כדי שקולות הדיבור שהיא משמיעה תהיינה ערבות לאוזן. אל המערכת מחברים רמקולים אשר מעבירים את המידע ומפיצים אותו בקול רם. ככל שהאזור רחב יותר ואמור להתפרס על פני שטח רחב ידיים (כמו אזורי קניות) יהיה צורך במספר גדול יותר של רמקולים ובפריסה רחבה.
 

תפקיד מערכת כריזה

חשוב להבדיל בין שני סוגי מערכות אשר כל אחד מתמקד בתפקיד אחר: ישנה מערכת הגברה וישנה מערכת כריזה. מערכת הגברה תפקידה לשמש כמו רמקול ולהגביר את הווליום של השירים. באמצעות מערכת זו משמיעים מוזיקת רקע או שירים לפני קהל במסיבה. מערכת כריזה לעומת זאת היא מערכת שמיועדת להעברת הודעות. באמצעותה מעבירים הודעות במקומות ציבוריים או מוזיקת רקע שקטה שמלווה אזורי קניות הומים. מטרת מערכת הכריזה אינה להתמקד באיכות הקול או ברמה המוזיקלית, חשוב יותר שהיא תעביר את הקולות היטב ותשמיע אותם בווליום מתאים.

היכן חובה לשים מערכות כריזה?

אי אפשר לוותר על מערכת כריזה במקומות גדולים אשר מרוכזים בהם אנשים רבים. זה בכלל לא תרבותי לצעוק הודעות בקולי קולות, וגם אין שום בטחון שמישהו ישמע או יבין. בעזרת מערכת כריזה עוברים ההודעות בצורה נוחה ונעימה, קל ובטוח שכולם שומעים ואין שום בעיה של הבנה. בין הודעה אחת למשנה משמיעים בערוצים של מערכת כריזה מוזיקת רקע נעימה, זה מוסיף אוירה טובה ונעימה ומשרה תחושה רוגעת על פני הנמצאים במקום. אין דבר נעים יותר מאשר לערוך קניות עם מוסיקה נעימה באוזן, גם בהמתנה בתור או במרפאות המוזיקה מסייעת ומוסיפה עוד יכולת המתנה עם סבלנות מרובה. 

מערכת כריזה של אופק מערכות

חברה שמעוניינת לרכוש מערכת כריזה, חשוב שתעשה זאת דווקא במקום מקצועי. רק מחברה אמינה שמוכרת מערכת כריזה איכותית שתוכל לספק לו את המערכת הכי טובה המתאימה לצרכיו. זה בדיוק מה שעושה חברת אופק מערכות. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו מערכת כריזה לכל מטרה שהיא. חשוב לנו לוודא כי המערכת עונה על הצורך של הלקוח ומשרתת עבורו את המטרה. לכן אנחנו משקיעים בשיווק מערכת כריזה איכותית בלבד, כזו שיפיקו ממנה הרבה תועלת.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? מחפשים מערכת כריזה טובה? התקשרו עכשיו אל אופק מערכות לקבל מענה מיד!

עוד שירותים שברשותנו: מצלמות במעגל סגור
עוד שירותים שברשותנו: אזעקה אלחוטית