להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
שירותים

מערכות אזעקה

מערכות אזעקהכאן תמצא את כל מה שאתה צריך לדעת על מערכות אזעקה! אם אתה מחפש דרך טובה ויעילה, לשמור על העסק שלך או מקום המגורים שלך, מפני פריצות וגניבות, כדאי לך להתחיל לחשוב על התקנת מערכת אזעקה, שתפעל בכל פעם שהיא תזהה, סכנה כלשהי בדמות פורץ או גנב, שמנסה לחדור למתחם הפרטי שלך.

מהי מערכת אזעקה?

מערכת אזעקה, היא מערכת אלקטרוני התלויה על קיר מתוך המתחם או מחוץ למתחם. המערכת בנויה מכרטיס אלקטרוני חכם, שאליו מחוברים גלאים מסוגים שונים. כאשר המערכת מזהה על ידי חיישנים מיוחדים, מקרה של פריצה או פלישה למתחם, היא תודיע על כך באופן אוטומטי למוקד, או לבעל המערכת. מלבד זאת, כאשר המערכת תזהה מקרה של חדירה למתחם שבו היא מותקנת, היא תפעיל צופר, באופן חזק, אשר יתריע על פריצה או גניבה.

כיצד עובדת מערכת האזעקה ?

לכל מערכת אזעקה, אביזרים משניים. לאביזרים המשניים חלק דומיננטי בזיהוי פריצה, ובהפעלת מערכת האזעקה.  האביזרים המשניים כוללים בתוכם סוגי גלאים שונים. קיימים גלאים המופעלים על ידי קרני אינפרא אדומות, שכאשר הם מזהים שינוי חום בסביבה הקרובה אליהם הם יפעילו את המערכת,  וישנו גלאי שמופעל על ידי קול זכוכית נשברת, שכאשר הוא מזהה צליל של זכוכית נשברת בעת פריצה, הוא מפעיל את מערכות האזעקה. ישנם גם  גלאים שמיועדים לדלת או לחלון, והם מבוססים על שני חלקי מגנט, שכאשר הם נפרדים אחד מהשני, הם מפעילים את מערכות האזעקה. כל מערכת אזעקה מבוססת על גלאים מסוגים שונים, הרלוונטיים לה, ומסייעים לה להפוך את פעולתה ליעילה ביותר.בנוסף לכך, אביזר משנה נוסף הוא לוח המקשים המשמש באופן כללי לתכנות מערכת האזעקה, אך במקרים של פריצה על לוח המקשים יופיע אזור הפריצה, או מיקום התקלה שגרמה למערכת האזעקה לפעול. מערכת האזעקה מכילה לרוב גם סוללת גיבוי למקרה של הפסקת חשמל, או ניתוק חשמל פתאומי במבנה שהיא  מותקנת בו.

סוגי מערכות אזעקה

ישנם סוגים רבים של מערכות אזעקה מתקדמות ומשוכללות. ישנו מגוון גדול של מערכות אזעקה, החל מהפשוטות ביותר, ועד למערכות המשוכללות והמורכבות ביותר. ניתן לבחור את מערכת האזעקה הרצויה לך, בהתאם לאופי המקום, האם מדובר בעסק גדול או בית פרטי, וכן עד כמה חשוב לך להגן ולשמור עליו. קיימות מערכות אלחוטיות או קוויות, עם סוגי גלאים שונים, וכל שעלייך לעשות, זה לבחור בחברה המקצועית והאמינה ביותר, שתתקין לך את מערכת האזעקה הרלוונטית לך.

אופק מערכות מיגון ואבטחה

אם אתם מחפשים את החברה המקצועית ביותר, בתחום מערכות האזעקה הטובות והאיכותיות ביותר, הגעתם למקום הנכון. חברתנו, אופק מערכות, מבטיחה להעניק לכם את השרות הטוב ביותר, ולהתקין לכם את מערכת האזעקה הרלוונטית לכם, בהתאם לתקציב המיועד לכך, ובהתאם לסוג המערכת שאתם מעוניינים בה. קיימים אצלנו שלושה סוגים של מערכות מיגון ואבטחה, מערכת אזעקה קווית, המבוססת על  יצירת תשתית קווית בצינורות, מערכת אלחוטית שמהווה אלטרנטיבה למערכת הקווית, ומערכת שומרת שבת, המאושרת על ידי הרבנים. מערכות האזעקה שלנו, הן הטובות והמתקדמות ביותר, ומתבטאת בהן באופן מובהק, הקדמה וההתפתחות הטכנולוגית. חברתנו היא ללא ספק, החברה הטובה והמקצועית ביותר, בכל הנוגע להתקנת מערכות אזעקה. פנה אלינו עוד היום, להצעת מחיר, והכרת מערכות האזעקה המשוכללות שאנו מציעים, ולא תתחרט!  

עוד שירותים שברשותנו: מצלמות נסתרות
עוד שירותים שברשותנו: מצלמה אלחוטית