להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
מאמרים

מערכות אבטחה לבית

מערכות אבטחה לביתמערכות אבטחה לבית – שימרו על מרחב אישי בטוח. עקב ריבוי והתקדמות של שיטות הפריצות לבתים, אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה שמים דגש על מערכות אבטחה לבית. תוכלו למצוא אצלנו פתרונות אבטחה מתקדמים לבית שלכם שיעניקו לכם אווירה נינוחה ובטוחה וישמרו על ביטחון דיירי הבית והרכוש שלכם.

מה היא מערכת אבטחה לבית?

מערכת אבטחה לבית היא פיתרון מיגון מתקדם המעניק לכם תחושת בטיחות גם כאשר אתם מחוץ לבית. מערכות אבטחה לבית מורכבות ממספר חלקים בסיסי לעיתים משתנה עקב סוג מערכת האבטחה ורמת האיכות שלה. לוח בקרה, גלאים, לוח נטרול והפעלה וסירנה חיצונית ופנימית הם החלקים הבסיסיים של מערכות אבטחה לבית.

מי משתמש במערכות אבטחה ביתיות

כיום ניתן להתקין מערכות אבטחה לבית בכל בית דירות או בית פרטי. אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה מוכרים מספר סוגים של מערכות אבטחה לבית ומעניקים שירותי התקנה. כל אדם המעוניין לנקוט בצעדים לשמירת בטיחות בני משפחתו ובטיחות הרכוש שלו יוכל לרכוש אחת ממערכות אבטחה לבית אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה. אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה תיהנו ממחירים נוחים עבור מערכות אבטחה לבית ועבור שירותי ההתקנה שלנו.

יתרונות מערכות אבטחה לבית

מערכות אבטחה לבית יתרונות רבים המסייעים למיגון הבית ועל שמירת תכולתו. הבית הוא המקום הבטוח ביותר עבורנו ולכן כדאי להשקיע על מנת לשמור על אווירה נינוחה.  המציאות מלמדת אותנו כי ישנם מאות מקרי פריצות לבתים שיכולות להסתיים בטרגדיה ולכן אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה מספקים מערכות אבטחה לבית מהמתקדמות ביותר. סירנה חיצונית ופנימית וחיוג למספר חירום יאפשרו לכם הגנה מלאה ושמירה על הביטחון האישי שלכם ושל דיירי הבית.

סוגי מערכות אבטחה לבית

בחברתנו אופק מערכות מיגון ואבטחה משווקים את שלושת הסוגים הטובים והיעילים ביותר של מערכות אבטחה לבית. תוכלו למצוא אצלנו מערכת אבטחה לבית קווית, מערכת אלחוטית ואפילו מערכת שומרת שבת המאושרת על ידי רבנים. אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה תיהנו ממחירים נוחים עבור מערכות אבטחה לבית ועבור שירותי ההתקנה שלנו.

שימרו על עצמכם – הזמינו עוד היום מערכות אבטחה לבית אצלנו באופק מערכות מיגון ואבטחה!

קראו עוד: טכנאי אינטרקום
קראו עוד: טכנאי מצלמות אבטחה

חזרה למאמרים