להזמנות 1-700-705950
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
אופק מערכות מיגון
מאמרים

התקנת קודן

התקנת קודןפותחים את הדלת רק למי שרוצים! התקנת קודן מאפשרת לנו לשלוט על הנכנסים אל הבית או המשרד בצורה אבסולוטית. גם כספת עם קודן זו דרך לשמור על הנכס שלך בצורה טובה יותר, ועל ידי הקוד אפשר למנוע כניסה של גורמים לא רצויים ולתת לאנשים אחרים להכנס ללא חשש.  הדבר מגביר את תחושת הבטחון והשלווה, ביודענו ששום גורם זר לא יתפרץ ללא ידיעה.

ביצוע התקנת קודן

התקנת קודן היא קוד מסוים שמחובר אל מערכת הנעילה של הדלת ורק באמצעות הקשה על הקוד הזה, הדלת נפתחת. היא מהווה תחליף למפתח אישי ומאפשרת בעזרת הקוד להכנס חופשי. באמצעות קוד זה אפשר להשתחרר מן התלות במפתח, דבר שגור אחריו אבידות וחיפושים, יתרון נוסף טמון בקודן שאנשים נוספים יכולים להכנס לבית (באחריות הבעלים וברשותם, כמובן) ללא צורך במפתח. יש לציין כי ניתן לבצע התקנת קודן גם לרכב ולהנות מאותם יתרונות ממש כמו בדלת רגילה. חברת עופר מערכות מומחים לבצע התקנת קודן הן לדלת והן לרכב ולספק ללקוחות הגנה מרבית.

התקנת קודן מתאים

לקוח שמעוניין להנות מיתרונותיו הרבים של התקנת קודן צריך להגדיר לעצמו את המטרה. ישנם אפשרויות שונות של הפעלת הקוד וכל אחד בוחר לעצמו מה שמתאים לצרכיו. אפשר להתקין קודן בשער או בדלת פרטית, בכניסה של בניינים משותפים, במשרד או בחנות.

הנה מספר אופציות של קודנים לבחירה:

  • התקנת קודן מוגן – קודן שמיועד לעמוד בפני פגעי מזג האויר, מתאים להתקנה בשערים חיצוניים. שמור מפני קרני שמש קופחת או גשם ורוחות.
  • התקנת קודן מראש – אפשר להתקין את הקודן כבר במהלך הבניה וכך הוא יראה מעוצב יותר. את השקע עבור הקודן יוצרים מיד בתוך הטיח ואז הוא נמצא שם באופן הכי טבעי.
  • קודן עם אור – ניתן לבקש התקנת קודן שהמקשים שלו מאירים בלילה. הדבר יבוא לשימוש במקומות חשוכים בהם חסרה תאורה נוחה.

איפה עושים התקנת קודן?

התקנת קודן רשאית להתבצע בידי חברה מנוסה שיש לה נסיון בתחום האבטחה. בעופר מערכות יספקו לכם את כל המידע אודות התקנת קודן הנחוצה לכם כדי להגן עליכם מכל פגיעה. כאן יעמדו לרשותכם צוות מקצועי ואמין שיסביר לכם בדיוק את דרך ההפעלה של הקודן כדי שתפיקו ממנו את מלוא הרווחים. שאלו אצלנו על האפשרויות השונות ותהנו משקט נפשי ובטחון לאורך ימים! 

קראו עוד: טכנאי מצלמות אבטחה
קראו עוד: מצלמות אבטחה

 

חזרה למאמרים